Farebné inšpirácie – Broskyňové pokušenie

Broskyňové pokušenie

Pred pár dňami som Vás na Facebooku oboznámila s mojou nesmiernou chuťou na šťavnaté ovocie a tak z toho vznikla farebná inšpirácia s názvom „Broskyňové pokušenie“. Rozhodla som sa Vám túto sviežu farebnú paletu priblížiť trošku viac a spoločne sa s Vami pozrieť na nádherné farebné kombinácie a netradičné broskyňové svadobné šaty. Stačí už len zavrieť oči a predstaviť si guľatú, zrelú broskyňu. Už cítite tú sladkú, omamnú a neodolateľnú vôňu?

Keď už som teda spomenula tie svadobné šaty, určite Vás zaujmú tieto netradičné kúsky stvorené pre broskyňovú vílu. Pri pohľade na ne, si predstavujem usmiatu nevestu, jemný vetrík, ktorý sa pohráva s jej rozpustenými vlasmi, záplavu kvetov, jemnú trávu, po ktorej bosými nohami kráča k svojmu vyvolenému a lákavú vôňu letného popoludnia.

broskyňové pokušenie

broskyňové pokušenie

Ak však nenájdete odvahu obliecť si netradičné svadobné šaty a uprednostňujete nevinnú bielu, oblečte do broskyňovej napríklad svoje družičky alebo použite broskyňové odtiene kvetov v svadobnej kytici. Možností je naozaj veľa.

broskyňové pokušenie

broskyňové pokušenie

Topánky sú neodmysliteľnou súčasťou každého svadobného outfitu, hoci bosé nohy sa tešia čoraz väčšej obľube najmä v zahraničí. Sama som sa presvedčila, aké je niekedy ťažké nájsť črievičky v konkrétnej vysnívanej farbe, preto neváhajte a experimentujte. Stači pridať malý detail na špičku lodičky v odtieni svadobnej výzdoby alebo si ich dokonca môžete nechať prefarbiť. Pre inšpiráciu prinášam topánky od najznámejších nárvhárov ako Badgley Mischka alebo Valentino.

shoes

shoes

Aby sme nezabudli na naše polovičky, pozrite sa spolu so mnou na zaujímavé farebné kombinácie a presvedčte sa, že ženích môže vyzerať dobre aj vtedy, ak na sebe nemá klasickú bielu alebo smotanovú kravatu, či motýlika v čiernej farbe.

groom

Výzdoba býva pri organizovaní svadby tým najtvrdším orieškom. Niekedy je naozaj ťažké predstaviť si na pohľad bláznivé farebné kombinácie. Napríklad taká šedá v nás vyvoláva pocit chladu a smútku ale pri správnom namiešaní s broskyňovou vznikne elegantná a jemná výzdoba, ktorá určite ulahodí každému oku. A čo nesmie chýbať na každom svadobnom stole vo večerných hodinách? No predsa kúsok nádhernej torty s nadýchaným krémom a jemným cestom, ktoré sa pri prvom dotyku s našimi ústami nežne rozpustia a vyvolajú v nás príval hormónov šťastia. Nie nadarmo sa predsa hovorí, že láska ide cez žalúdok.

broskyňové pokušenie

broskyňové pokušenie

broskyňové pokušenie

broskyňové pokušenie

Pridaj komentár