Letom svadobným svetom – Elie Saab 2014

Elie-Saab-Haute-Couture

V uplynulých dňoch žil celý svet prehliadkami tých najlepších haute couture modelov, ktoré sú známe tým, že sú ručne šité len z tých najlepších látok a ja som sa Vám dnes rozhodla predstaviť návrhára, ktorý oblieka všetky najznámejšie celebrity a takisto aj členov kráľovských rodín.

Elie Saab sa narodil 4. júla 1964 v Libanone, kde si vo veku 18 rokov otvoril svoj prvý ateliér. Tak sa z mladého chlapca, ktorý šil šaty pre svojich susedov a neskôr vyššiu vrstvu v Bejrúte, stal svetovo uznávaný umelec. Preslávil sa najmä v roku 2002, keď sa mu ako prvému dizajnérovi z Libanonu, podarilo dostať až na červený koberec, keď si jeho šaty obliekla samotná Halle Barry pri príležitosti odovzdávania Oscarov. Medzi jeho stále zákazníčky patria také hviezdy ako Katy Perry, Beyonce, Christina Aguilera, Angelina Jolie a mnoho ďalších. Jeho šaty sú jednoducho dokonalé. Presvedčte sa sami.

Elie Saab

elie saab

elie saab

elie saab

Aj pre tento rok sa rozhodol Elie Saab začleniť do svojej kolekcie nesmrteľnú čipku, ktorá sa teší veľkej obľube nielen vo svete, ale aj u nás. Ja sama som mala svadobné šaty posiate čipkou, ktorá vo mne evokuje romantiku, nehu a nevinnosť. No v spojení s rafinovaným strihom a priesvitnými materiálmi sa z Vás môže stať zvodná femme fatale.

elie-saab-spring-2014

elie saab

elie saab

elie saab

elie saab

Pridaj komentár