Farebné inšpirácie – Levanduľový sen

levandulova

Všetci ste si mohli všimnúť, ako usilovne už volám po teplom počasí. Všetkými silami sa ho snažím privolať aspoň prostredníctvom článkov, kde prevažne spomínam slovné spojenia ako jarná, či letná svadobná výzdoba. Ani v tomto prípade svoju taktiku nemením a spolu s Vami budem dnes snívať môj levanduľový sen.

Levandule si nachádzajú čoraz viac fanúšičiek medzi nevestami a ja sama sa medzi ne radím a rada využívam ich zázračné účinky, najmä keď nemôžem spať alebo keď sa cítim naozaj zle, prepracovane a keď mi moja hlava hlási, že mám spomaliť. Ich príjemná vôňa pomáha dokonca aj pri našich menej obľúbených ženských bolestiach. Ak máte doma levanduľový olej, nakvapkajte si ho do aroma lampičky, pohodlne sa usaďte, zakryte sa obľúbenou dekou, uvoľnite sa a s pomocou môjho inšpiračného článku si predstavte, že sa prechádzate pomedzi levandule v ďalekom Toskánsku, sledujete západ slnka a vzduchom sa nesie tá známa ľahká aróma.

lavender

lavender

lavender

lavender

Doplnky nesmú chýbať žiadnej neveste a potom, čo som pri písaní tohto článku natrafila na všetky tie nádherné levanduľové svadobné topánky, ostala som v nemom úžase. Svet inšpirácií a farieb je naozaj nekonečný!

lavender

lavender

Náš levanduľový sen pokračuje a pomaly sa presúvame k tomu najdôležitejšiemu, ku samotným kvetom. Využitie je naozaj široké. Od špeciálnych svietnikov, cez levanduľové kvietky na zasadacom poriadku alebo menu karte, kytíc na stoloch hostí, ženíchovho pierka, či levandule priviazanej na svadobnom oznámení.

lavender

lavender

lavender

lavender

lavender

lavender

Nakoniec si náš sen oslaďme levanduľovými tortami, ktoré je až škoda zjesť. Všimnite si najmä nahé torty, ktoré sú veľkým hitom tohto roka a o ktorých som už písala aj na našej FB fanpage.

lemon-and-lavender-wedding-cake

lavender

lavender

Pridaj komentár