Letom svadobným svetom – Ersa Atelier

ersa

Keď som si prešla najnovšiu kolekciu nesmierne kreatívnych sestier Gabriely a Cristiny Antonesco z Bukurešti, vedela som, že určite musím tieto krásne, jedinečné a rozprávkové svadobné šaty zaradiť do našej pravidelnej rubriky „Letom svadobným svetom“. Módny dom Ersa Atelier priam dýcha teatrálnosťou známej rumunskej návrhárky Doiny Levinty, u ktorej Gabriela a Cristina strávili 7 rokov svojho života a musím povedať, že výsledok ich usilovného štúdia je úžasný. Veď posúďte sami!

Ktorej neveste sa nepáčia šaty s jemnou, ľahkou a nadýchanou sukňou, dlhou vlečkou, ručne vyšívanou čipkou a detailmi v podobe Swarovskeho krištáľov? Mne sa teda veľmi páčia a vedela by som si predstaviť, ako sa v nich práve v tejto chvíli prechádzam hore dole po byte, sukňa by sa mi kolísala ako cinkajúci zvonček a ja by som sa už nevedela dočkať, kedy sa konečne vydám za môjho vysnívaného princa. Pre tie, ktoré v tejto chvíli snívajú rovnaký sen ako ja, prinášam ukážku šiat, vytvorenú špeciálne pre romantické princezné.

ersa

ersa

ersa

ersa

Že nie ste milovníčkami obrovských sukní? Nebojte sa, práve pre Vás mám kúsky z úplne iného súdka. Pripravte sa, pretože nasledujúce šaty nielen že odrážajú zmyselnosť, príťažlivosť a ženskosť každej femme fatale ale ak si oblečiete šaty značky Ersa Atelier práve v tomto priliehavom strihu, ktorý podčiarkne Vaše zvodné tvary, určite z Vás nespustí oči aj Váš budúci manžel a rovnako aj každý jeden muž v sále.

ersa

ersa

ersa

ersa-atelier-nobel-nataly

Pridaj komentár