Farebné inšpirácie – Kvety v hlavnej úlohe

kvety

Floral, floral, floral. Z každej strany na nás útočí tento názov a my sa dnes pozrieme na to, čo to vlastne ten floral je. Pod samotným pojmom sa skrýva všetko kvetinové. Kvetinová potlač na podväzku, na šatách, malá hlavička obľúbeného kvetu použitá na topánke, ozdoby do vlasov, jednoducho romantika v hlavnej úlohe. Možností je naozaj veľa a mojou inšpiráciou pre napísanie tohto článku boli topánky od Dolce & Gabanna s pôvabným kvetinovým detajlom. Ja osobne som uchvátená farebnou potlačou na svadobných šatách a neskutočne nádhernými svadobnými kyticami.

kvety

floral2

floral1

kvety

floral

kvety

floral

kvety

floral

floral

Pred pár týždňami som sa na Facebooku venovala téme vizáže, pretože najnovším trendom pre tento rok sú sýte odtiene rúžu a jednoduchá očná linka ale nemôžem si pomôcť, ja som rovnako veľkým zástancom jemného líčenia, pastelových tieňov a nude odtieňov na perách. Ostáva to už len na Vašom vkuse a výbere, ktorým smerom sa budete uberať pri vytvorení dokonalého svadobného looku.

floral2

floral

K dokonalému looku samozrejme patrí dokonalá svadobná kytica a tie nasledujúce Vám zaručene pomôžu pri výbere vhodnej farebnej kombinácie. 🙂

floral3

kvety

kvety

floral1

kvety

kvety

Tieto krásky sú dokonalou dekoráciou pre akúkoľvek príležitosť a sú ako stvorené pre dotvorenie tej správnej atmosféry každej svadby, či už ich uložíte do vysokej vázy alebo nimi posypete uličku, ktorou budete kráčať k svojmu vyvolenému. Nezabudnite sa odviazať a skombinujte rôzne druhy, tvary a odtiene, Vaši hostia to určite ocenia.

floral2

floral

floral

floral

kvety

floral

Pridaj komentár