Svadba v botanickej záhrade podľa Style Me Pretty

Chicago_1

Nikomu z Vás zrejme nemusím predstavovať návrhárku svadobných šiat Veru Wang. Keďže majú u Vás veľký úspech aj šaty v odtieňoch broskyne, či jemnej ružovej, rozhodla som sa Vám pre inšpiráciu ukázať článok z dielne Style Me Pretty, s ktorými sme sa (ako už isto viete) dohodli na spolupráci. V botanickej záhrade v Chicagu sa konala svadba, ktorá sa okamžite zaradila do rebríčka mojich najobľúbenejších svadobných inšpirácií.

Nevesta to vzala zo správneho konca a do organizácie svadby zapojila celú rodinu. Družičky, sestry, mama nevesty a aj samotná nevesta všetko spoločne pripravili a keď nastal deň svadby, mohli si ho užiť naplno, bez stresu a pred samotným obradom sa venovali len relaxu a zábave. Väčšina z pozvaných hostí videla šaty až na samotnom obrade a nevesta si nevedela vynachváliť pohľad na ich oči plné sĺz od dojatia a keď videli tú krásnu „blush“ farbu šiat, ktoré sa teraz tešia veľkej obľube, ostali v nemom úžase. V spojení s nádherným prostredím botanickej záhrady sa hostia museli cítiť ako v raji.

Nevesta videla svoje šaty v relácii „Say Yes To The Dress!“ a od tej chvíle vedela, že šaty Vera Wang musia byť jej. Svadba bez týchto šiat by pre ňu nebola svadbou. Chcela sa odlíšiť od ostatných neviest a ja môžem s istotou potvrdiť, že vďaka romantickej, nežnej a netradičnej farbe šiat vyzerala dokonalo a to ani nehovorím o jej ľahkom a rozviatom účese, jemnom make-upe, vzdušnom závoji a jednoduchej a pritom krásnej kytici. A v neposlednom rade som nadšená z tejto anglickej záhrady zdobenej krištáľovými lustrami, štýlovými stoličkami a krásnou kvetinovou výzdobou a som si istá, že dnešná skutočná svadba sa Vám bude páčiť rovnako, ako mne.

Chicago_2

Chicago_3

Chicago_4

Chicago_5

Chicago_6

Chicago_7

Chicago_8

Chicago_9

Chicago_10

Pridaj komentár