Svadobná torta – V záplave kvetov

Kvetinova_hlav

Inšpirácie pre vytvorenie originálnej svadobnej torty môžeme nájsť na každom kroku. Ornamenty, jarná lúka plná kvetov, dokonca aj vzor porcelánu. My sa dnes spoločne pozrieme na torty inšpirované nevyhnutnou súčasťou každej svadby – kvetmi. Či Vám úsmev na tvári vyčaria vášnivé ruže, romantické pivónie alebo veselé margarétky, určite dokážete s pomocou Vašej fantázie a šikovnej cukrárky, či cukrára vytvoriť umelecké dielo.

Metalická svadobná torta

Veľkým hitom pre tento rok sú aj metalické torty a ak sa Vám zdá tento trend príliš chladný alebo fádny, môžete mi veriť, že pri spojení s kvetmi sa z torty stane štýlový kúsok s nádychom glamour, či art deco. Táto kombinácia sa výborne hodí aj pre svadby zdobené v štýle starého Hollywoodu. Metalické zdobenie sa ľahko prispôsobí akejkoľvek svadbe. Stačí ak zvolíte ako doplnok čipku, geometrické tvary, jemné výšivky alebo napríklad aj trblietky.

Metalicka_1

Metalicka_2

Metalicka_3

Metalicka_4

Metalicka_5

Metalicka_6

Nebojte sa volánov

Ak túžite po elegantnej torte so štipkou veselosti, volániková svadobná torta je pre Vás tou pravou. Vyzerá sviežo, ľahko a núti Vás myslieť na ten lahodný krém vo vnútri. Samotná torta nevyžaduje veľa detailov navyše, stačí ak ju ozdobíte kvietkom na vrchu alebo pridáte zopár kvietkov na spodok. Samozrejme je to len na Vás ako sa s ňou pohráte, výsledok bude určite stáť za to.

Volanova_1

Volanova_2

Volanova_3

Volanova_4

Volanova_5

Volanova_6

Volanova_7

V záplave kvetov

Nakoniec sa pozrieme na klasickejšie torty, ktoré sú však rovnako krásne a určite aj chutné. Už len stačí vymyslieť prístroj, ktorý by mi na požiadanie presunul tortu z obrazovky priamo na stôl 😛

Kvetinova_1

Kvetinova_2

Kvetinova_3

Kvetinova_4

Kvetinova_5

Kvetinova_6

Kvetinova_7

Pridaj komentár