Farebné inšpirácie – Prúžky sú trendy!

kytica_3

Hrdinom dnešného článku právom patrí označenie „Nesmrteľná kombinácia“. Najviac využívanou kombináciou je čierno-biela, no samozrejme môžeme v dnešnej dobe nájsť prúžky v akýchkoľvek farbách. Tento námornícky vzor je v móde v lete, aj v zime, výborne sa hodí k letným ľahkým šatám alebo ak ho správne skombinujete s vhodnou látkou a napríklad čiernymi pančuškami, očaríte v ňom aj v chladných mesiacoch. Ako ho však využiť pri vytváraní tej správnej svadobnej atmosféry? Nechajte sa inšpirovať dnešným článkom. Prúžky sú predsa trendy!

Prúžkované svadobné šaty? Áno, je to možné!

V tomto prípade však platí jedno dôležité pravidlo, že ak sa už pre prúžkované svadobné šaty rozhodnete, jednoznačne by ste si mali dať pozor na to, akým smerom tie Vaše prúžky pôjdu. Vodorovné prúžky totiž opticky zužujú, takže ak ste majiteľkou postavy typu palička ako ja, určite by ste mali zvážiť, či v nich naozaj budete vyzerať pôvabne. Aby ste potom túto výnimočnú kombináciu oživili, siahnite po doplnkoch napríklad krvavočervenej farby, kráľovskej modrej, či dokonca aj sýtej žltej.

saty_1

saty_2

saty_3

saty_4

Najkrajším doplnkom je nevestin šťastný úsmev…a kytica!

Ak patríte medzi tie menej odvážne a obliecť si na seba prúžkované svadobné šaty Vám príde až príliš, môžete zvoliť menej agresívny doplnok, konkrétne svadobnú kyticu. Omotajte okolo nej prúžkovanú stuhu alebo do nej pripnite prúžkovanú mašličku a máte zaručené, že si ju všimne naozaj každý svadobný hosť.

kytica_1

kytica_2

Čo s topánkami?

Pod dlhými šatami síce topánky nie je vidieť, no ak si chcete obuť topánky, ktoré využijete aj po polnoci alebo budete mať oblečené svadobné šaty nad členky, po kolená, či dokonca aj mini, čo tak si obuť prúžkované lodičky? 😉

topanky_1

Prúžkované družičky

Klasika je klasika. Preto naplno rozumiem tým nevestám, ktoré si chcú obliecť klasické, nežné a romantické svadobné šaty a doplniť ich elegantnou kyticou a jednoduchými topánkami. Aj pre Vás mám však nápad, ktorý sa Vám určite zapáči. Oblečte do prúžkov svoje družičky! Určite sa potešia, že budú mať na sebe niečo netradičné a v dnešnej dobe nám obchody ponúkajú už toľko možností, že nájsť prúžkované šaty pre družičky určite nebude namáhavé.

druzicky_1

druzicky_2

Manžel musí poslúchať! Vždy a za každých okolností!

A toto pravidlo môžete využiť ešte pred svadbou pri výbere svadobného obleku. Do extrémne prúžkovaného ho samozrejme obliekať nebudeme ale stačí zvoliť peknú kravatu s týmto vzorom alebo zabaliť do prúžkov pierko pre ženícha a pekný doplnok je na svete.

zenich_1

zenich_2

A na záver čerešnička na torte!

Na tých dnešných síce čerešničky nie sú, no určite stoja za hriech. A ak ich položíte na stoly ozdobené prúžkovaným obrusom alebo taniermi, jednoducho nech použijete tento nesmrteľný vzor na akomkoľvek mieste, hoci len na svadobnom oznámení, určite to bude vyzerať skvelo! Na záver mi už neostáva nič iné len popriať všetkým aprílovým nevestičkám krásny manželský život a pre tie z Vás, ktoré ste na našu stránku zablúdili preto, lebo hľadáte inšpiráciu pre svoju blížiacu sa svadbu posielam obrovskú dávku kreativity a trpezlivosti! Dovidenia opäť nabudúce pri novom článku z dielne LK wedblog! 🙂

torta_1

table_1

table_3

obrad_1

tlacoviny_2

tlacoviny_3

tlacoviny_1

tlacoviny_4

Pridaj komentár