Karen Willis Holmes

Karen Willis Holmes

„S dôrazom na samotnú nevestu.“ To je hlavné heslo návrhárky Karen Willis Holmes, ktorá patrí medzi to najlepšie, čo Austrália ponúka. Nielen že je široko uznávaná na módnom trhu ale samotným nevestám ponúka vďaka svojim modelom pocit dokonalosti.

Narodila sa a vyrastala v Anglicku, odkiaľ sa neskôr presťahovala do krásneho austrálskeho mesta Perth, v ktorom študovala módne návrhárstvo. Keď sa neskôr opäť vrátila do svojej rodnej krajiny, pracovala s takými návrhármi, ktorí sa zameriavali na večerné šaty a takisto aj oblečenie vhodné na každodenné nosenie. V roku 2000 sa však opäť presunula do Austrálie, kde si otvorila vlastný butik s názvom KAREN WILLIS HOLMES a módny svet začala zapĺňať svojimi nádhernými kolekciami svadobných a spoločenských šiat.

Ako sama Karen tvrdí, jej kolekcie sú určené pre klientov, ktorí si potrpia na kvalitné spracovanie, ručne vyšívané detaily, drahú čipku, dokonalý strih, prepracovanosť a zároveň prijateľnú cenu. Vo februári tohto roka dokonca otvorila svoj butik aj v samotnom Soho.

My sa dnes pozrieme na jej najnovšiu kolekciu, ktorá si určite zaslúži miesto v našej obľúbenej rubrike „Letom svadobným svetom“. Táto kolekcia sa nesie v duchu rafinovanosti a modernej elegancie s jemným nádychom vintage. Ako inak, veď už asi každý vie, že vintage je mojou srdcovou záležitosťou. 😉 Dosť bolo slov, ponorte sa do sveta jemných látok, nežnej čipky a romantiky.

KWH_1

KWH_4

KWH_2

KWH_5

KWH_6

KWH_7

KWH_3

KWH_8

KWH_9

KWH_10

KWH_11

Pridaj komentár