Monique Lhuillier Jar/Leto 2015

Monique-Lhuillier-Bridal-Spring-2015

Minulý mesiac sa tím Monique Lhuillier rozhodol nafotiť kampaň pre kolekciu Jar/Leto 2015 s názvom BLISS a ja som vedela, že sa o tieto fotografie musím podeliť s mojimi obľúbenými fanúšikmi. Monique sa opäť rozhodla pre romantické šaty s nadýchanými sukňami okorenené čipkou a tentokrát dokonca stavila na farbu, ktorá Vám určite vyrazí dych.

Inšpirovaná ženskou, elegantnou a mladou budúcou nevestou vytvorila Monique Lhuillier so svojim tímom kolekciu romantických šiat, ktoré sú prešpikované čerstvým štýlom a ktorá stelesňuje estetický dizajn. Výnimočná farba, ktorú si môžete pozrieť na nasledujúcich fotografiách, je nežne zakomponovaná do kolekcie s jemným vrstvením hodvábu, bieleho tylu a čipky. Vybrané detaily sú krásnou kombináciou Chantilly čipky, ktorá presahuje až na tyl a na nášivky. V kolekcii BLISS od Monique Lhuillier nevesty nájdu rúrkové šaty, éterické vlečky a rovnako aj sukne, ktoré sa vo vánku jemne kolíšu a prinášajú ten obľúbený zvuk pripomínajúci šum listov v lese počas letného sviežeho rána.

Som veľmi rada že Vám môžem priblížiť ďalšiu kolekciu z kategórie „Vyrazili mi dych!“ od mojej obľúbenej návrhárky Monique Lhuillier pre Jar/Leto 2015. Nech sa páči, kolekcia BLISS je tu! 🙂

Bliss 01

Bliss 02

Bliss 03

Bliss 04

Bliss 05

Bliss 06

Bliss 07

Bliss 08

Bliss 09

Bliss 10

Bliss 11

Bliss 12

Bliss 13

Bliss 15

Pridaj komentár