Zahavit Tshuba – Svadobné šaty 2014/2015

KHS_Oxf-25

Zahavit Tshuba patrí medzi vysoko cenených designérov vo svete svadobných šiat. Medzi jej klientov patria nevesty z celého sveta s výnimočným vkusom a láskou k módnemu priemyslu, ktoré sa snažia vyniknúť za každú cenu. Zahavit vyrástla v oblasti módy vďaka svojim rodičom a k jeho kráse privoňala pred viac ako 16-mi rokmi.

Zahavit Tshuba absolvovala Bar Ilan University a neskôr pokračovala na Shenkar Institute v Izraeli, kde vyštudovala technológiu a dizajn. Neskôr sa presunula do samotného centra módy New Yorku, kde žila a pracovala s miestnymi dizajnérmi. Momentálne však Zahavit býva v Tel Avive, kde má svoje vlastné štúdio v hoteli Mandarin, s nádherným výhľadom na Stredozemné more.

Ako sama návrhárka tvrdí, jej práca vyjadruje sofistikovanosť, jedinečnosť, inovácie a odvahu a práve svojim netradičným zmyslom pre módu si získala uznanie po celom svete. Všetky spomenuté vlastnosti sa spojili do jednej krásnej, štýlovej a elegantnej kolekcie, ktorá je zaujímavá nielen pre nevesty, ale aj pre všetkých svadobných nadšencov, módnych odborníkov, bloggerov, redaktorov a fotografov z celého sveta.

Zahavit

Zahavit 2

zt3

zt4

zt5

zt6

Zahavit 7

Zahavit 8

Zahavit 9

Zahavit 10

Zahavit Tshuba 11

Zahavit Tshuba 12

Zahavit Tshuba 13

Pridaj komentár