Ersa Atelier – Kolekcia pre rok 2015

Ersa Atelier Main

Prešiel rok od poslednej kolekcie svadobných šiat jedného z mojich najobľúbenejších módnych domov. Dnes sa tu stretávame, aby sme sa pozreli na ich najnovšiu nádielku svadobných šiat, ktorá mi vyrazila dych rovnako, ako to urobila aj v minulom roku. Už len pri pohľade na prvé šaty sa mi zastavilo srdce, pretože aj tento rok sa návrhárky z Ersa Atelier zamerali na moju milovanú čipku. Čipka, čipka, všade samá čipka! Aj tak môžem opísať kolekciu pre rok 2015!

Táto svadobná kolekcia je stelesnením pôvabu zabalená do vrstiev a vrstiev tylu, krištáľu a nádhernej čipky. Inšpiráciu jednoznačne čerpali aj zo siluety klasických plesových šiat s nadýchanými sukňami. Šaty priam dýchajú prepracovanosťou, vášňou, romantikou, no zároveň aj skrytým sexepílom. Nasledujúce fotografie sú len dôkazom toho, že história sa vie preniesť do nášho života aj prostredníctvom svadobných šiat a že šikovné ruky návrhárok ju dokážu premeniť na luxusné a elegantné umelecké diela.

Odporúčam si sadnúť a pripraviť sa na poriadnu dávku dokonalých svadobných šiat! Príjemné snívanie Vám želá Miška z Vášho obľúbeného svadobného webu LK WEDBLOG! 🙂

Charlotte

Charlotte 1

Charlotte 2

Yatie

Yatie 1

Yatie 2

Didda

Didda 1

Didda 2

Blanche

Blanche 1

Blanche 2

Cleo

Cleo 1

Cleo 2

Berenice

Berenice 1

Berenice 2

Kahina

Kahina 1

Kahina 2

Margaret

Margaret 1

Margaret 2

Tania

Ersa Atelier Tania 1

Ersa Atelier Tania 2

Melisse

Ersa Atelier Melisse 1

Ersa Atelier Melisse 2

Eirene

Ersa Atelier Eirene 1

Ersa Atelier Eirene 2

Pridaj komentár