Pripravte sa na záplavu lásky: LK wedblog je späť!

LK wedblog

„Pravá krása ženy nie je v jej postave, v spôsobe oblečenia, v šatách, ktoré nosí alebo štýle jej účesu. Krásu ženy vidno v jej očiach, pretože sú oknom do jej duše, miestom, kde prebýva láska.“ – Audrey Hepburn

Cit nekonečných možností. Všade prítomná, prekypujúca ohromnou silou a ťažko opísateľná. Taká je tá naša LÁSKA. Niekedy si ani neuvedomíme, ako môžeme jedným slovom plným lásky spríjemniť život človeka vedľa nás. Kvitne v každom veku a nikdy sa neunaví.

predsvadobné fotky

Každý z nás sa určite aspoň raz opýtal, čo to vlastne tá láska je. A každý z nás vie, že tento pocit sa jednoducho nedá opísať. Keď ju raz zažijeme, vieme s istotou povedať, že vtedy je naozaj všetko akési iné a krásne. Prekonávame všetky prekážky s ľahkosťou a nadhľadom a sme schopní pre ňu obetovať všetko na svete. Ten pocit keď sa zamilujeme je nenahraditeľný. Trasie sa nám žalúdok a srdce nám bije akosi rýchlejšie. Nechápeme, čo sa to s nami deje ale vieme, že s tou osobou chceme stráviť každú voľnú sekundu. Láska je zmyslom nášho života.

svadobná výzdoba

My všetci v LK tíme vieme, že láska je veľkým zmyslom našich životov nielen v súkromnej sfére ale aj v tej pracovnej. Zachycujeme najkrajšie dni snúbencov a novomanželov, sme súčasťou ich veľkých dní, pomáhame nevestám cítiť sa počas svojho dňa ako princezné a premieňame svadobné miesta na tie najdokonalejšie sály.

svadobná kytica

Je nám preto veľkým potešením oznámiť, že k vám opäť budeme o niečo bližšie. Po krátkej pauzičke sa totiž znova vraciame aj s našim a vašim obľúbeným LK wedblog! 🙂

Tí, ktorí nás sledujete už od začiatku viete, čo všetko vám náš LK wedblog prinášal. Bol plný inšpirácií, noviniek a tipov pre váš svadobný deň. Tentokrát sme sa rozhodli poňať to trošku z iného konca, preto vám budeme prinášať najmä osobné skúsenosti a príbehy párov, ktorým sme mali tú česť pomáhať pri premieňaní ich svadobného sna na skutočnosť. Už teraz sa veľmi tešíme na všetku tú lásku, ktorá nám bude na blogu postupne pribúdať.

Váš LK tím

Pridaj komentár