Svietiace písmená: Zneste si na svadbu kúsok hviezdneho neba

Každý sníva o perfektnej svadbe presne podľa svojich predstáv. Niektoré ženy o tom, aby mali šaty ako princezné, iné sa vidia tancovať s manželom len za svetla sviečok. No a chlapi by zas boli radi, aby ich peňaženka nezaplakala natoľko, že ich posledné poriadne jedlo na najbližšieho pol roka bolo práve to na svadobnej hostine. A tak všetci počas príprav premýšľame, čím spraviť svadbu výnimočnou, krásnou, originálnou a romantickou. Teraz vás potešíme a ušetríme vám hodiny blúdenia Instagramom a hľadania nových inšpirácií. Ponúkame vám ako jediný na Slovensku svietiace písmená, a to pod značkou Lovely Lights. Svietia do nočnej tmy v svadobný deň nadšených novomanželov už tretí rok. Každá sezóna bola pre značku prekvapením a novou príležitosťou, neustále vzrastajúcemu počtu záujemkýň v svadobných šatách totiž nápad zakladateľov vyrazil dych.

 

O tom ako bolo neveste smutno, že má po svadbe

 

Priateľstvo medzi zakladateľmi, Miškou a Lukášom, začalo ako inak, na svadbe. Nevesta Miška, ktorej sa srdce chvelo radosťou zo svadobných príprav, túžila (ako snáď každá z nás) po dokonalom svadobnom dni, jedinečnom a nezabudnuteľnom nielen pre ňu, ale aj pre hostí. Fotograf Lukáš vďaka dlhoročnému pôsobeniu na trhu so svojou svadobnou agentúrou LKstudio, zas presne vedel, po čom ženy v bielom túžia.

 

 

Nehasnúca túžba Mišky byť súčasťou svadobných príprav aj po tom, čo ona svoje „áno“ už vyslovila a Lukášove skúsenosti z tejto branže, doviedli oboch k sledovaniu svadobných trendov a možnostiam prinesenia niečoho čarovného zo zahraničia na Slovensko. Zrak im upútali veľké svietiace nápisy – písmená, vďaka ktorým vyzerali eventy či svadby veľkolepo a vznešenejšie.

 

Aby vaše iniciály žiarili jasnejšie ako hviezdy

 

Vďaka kompletnej abecede a bohatej ponuke znakov, ako napríklad srdce, &, či hashtag, si môžete z písmen vyskladať čokoľvek vám napadne, od iniciálov novomanželov po celé slová. Pokiaľ vám bude aj napriek tomu v ponuke niečo chýbať, môžete prísť aj s vlastným nápadom. Keďže si Lovely Lights navrhuje aj vyrába písmenká samo, vedia vytvoriť vaše vysnívané na zákazku. Kovová konštrukcia zabezpečuje stabilitu a odolnosť, takže nemusíte váhať ani v prípade, že plánujete svadbu v exteriéri. Biele LED svetielka je zas možné jednoducho vymeniť za farebné.

 

 

„Písmená sú vďaka svojim rozmerom skutočne neprehliadnuteľné, na druhej strane však aj náročnejšie na skladovanie. Tieto nároky zvyšuje aj fakt, že disponujeme celou abecedou a rôznymi znakmi aj viackrát, aby sme nemuseli žiadnej neveste povedať nie, aj keby mala mať svadbu v rovnaký deň ako ďalšie tri, ktorým budú naše písmená ozvláštňovať výzdobu,“ hovorí spoluzakladateľka značky, ktorá disponuje svojimi skladovacími priestormi v Bratislave a v Tesárskych Mlyňanoch.

 

„Pre veľký záujem neviest sme tento rok vylepšili naše službykuriéra. Vďaka nemu písmenká pocestovali po Slovensku aj zahraničí. Máme v pláne ďalej rozširovať, dávať tak čoraz širšiemu okruhu neviest možnosť rozsvietiť svoju svadbu. Veríme, že budúci rok prinesie do našej ponuky nové doplnky, ktoré budú pre nevesty ďalším potešením,“ pokračuje Miška.

 

 

Ak ste nevestou, ktorá túži svoj svadobný deň rozžiariť a urobiť ho ešte osobitejší svietiace písmená od Lovely Lights budú určite neprehliadnuteľné ako dokonalá súčasť Vášho svadobného dňa, ktorý má byť pre všetkých nezabudnuteľným.

 

Ak máte záujem dozvedieť sa o technických parametroch či podmienkach prenájmu písmen viac, neváhajte nás kontaktovať.